Lezzetin Kaliteyle Buluştuğu Mekan

2000 yılında Sakarya'da kurulan 3E Restaurant & Cafe ve Inn Teras Pub toplamda sahip olduğu 1000 lik bir alanda, lezzetten ve hijyenden ödün vermeyen kaliteli hizmet anlayışıyla çok geniş yelpazedeki müşterilerine ulaşmaktadır.

Sakarya' yı Değiştiren Mekan...

3 katlı mekanın her katının farklı bir konseptle tasarlanmış olması, müşterilerinin çok geniş yelpazede olmasını sağlayan en önemli özelliğidir. Böylelikle her katta farklı tarzlara hitap eden mekanın müşteri kitlesini, genellikle üniversite öğrencileri, çalışanlar, her yaştan insanlar oluşturuyor. Hizmet kalitesiyle ulaştığı müşteri profili sayesinde, Sakaryanın dönüşüp yenilenmesine olan katkısı büyük

Tadın Devamlılığı ve Standardizasyon...

3E Restaurant & Cafe'de siparişlerin alınmasından, hazırlanmasına ve sunulmasına kadar olan süreçte belirli bir standard gözetiliyor. Böylelikle '3E standardlarıyla' masalara sunulan, tadın ve şeklin devamlılığının olduğu ürünler müşterilerimiz için bir keyife dönüşüyor. Standardizasyon politikamızın amacı, kalitemizi yükelterek, sürekli iyileşmeyi sağlamak ve müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmaktır.